počet produktů: 0
cena: 0,00 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 16
týden: 61
celkem: 186479

Pečené čaje Nature No.Tea

Naše firma se zaměřuje na distribuci Pečených čajů firmy Nature No.Tea pro oblast Jižní Čechy, Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj.

 

Pro obchodníky máme připravený ceník přímo od výrobce. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Příběh pečeného čaje

V minulosti si naši předci jednoduchou, avšak velmi propracovanou recepturou pomáhali uchovávat zbytky ovoce ze své sklizně, které ihned nespotřebovali - na dobu zimních a jarních měsíců.

Tzv. Pečený čaj nabízí celou řadu ovocných kombinací a v dnešní době lze používat i takové druhy ovoce, které byly v minulosti zcela nedostupné či alespoň velmi exotické. Vytváří se tak úplně nové příchutě tohoto oblíbeného nápoje, který se stal v poměrně krátké době velmi populární u stále se zvětšující skupiny lidí, kteří preferují kvalitu a poctivou chuť.

Dnes již dobře víme, že přírodní metody zpracovaní a výroby jsou pro tělo nejen více snesitelné, ale i chutné a není  třeba přidávat náhražky podporující chuť výrobku. V jednoduchosti je síla a zde to platí dvojnásob! A co teprve když přidáme i kapku alkoholu - více se můžete dozvědět ZDE!

Avšak pravý „boom“ Pečeného čaje nastal až po našem představení malého 55ml balení na trhu. Tzv. jednoporcovky , jejichž předností je kromě celkového vzhledu i jednoduchá a velmi rychlá příprava si za krátký čas mezi lidmi dokázaly získat takový zájem, který naprosto předčil všechna naše dosavadní očekávání. Tímto „nápadem“ se podařilo spojit kvalitu Pečeného čaje s jeho rychlou přípravou.

Základem každé lahvičky či sklenice jsou pravé kousky ovoce, které jsou naloženy v koření, vlastních ovocných šťávách ,cukru nebo fruktóze. Cukr či fruktóza jsou zde využity jako jediný a spolehlivý konzervant, který i díky správně zvoleným teplotám při výrobě zajistí dlouhou trvanlivost každého, u nás „upečeného“ ovocného čaje.

Již slovo „čaj“ vzbuzuje myšlenky a představy o horkém nápoji s kousky ovoce, který bude skvělým společníkem pro zimní dny a večery. Pečený čaj však nabízí mnohem více variant jeho přípravy a lze si ho výborně vychutnat i v letních dnech – po zalití vychlazenou, nejlépe perlivou vodou a po přidání pár kostek ledu získáte osvěžující „limonádu“ s kousky ovoce. Zde však použití Pečeného čaje zdaleka nekončí a určitě ho lze doporučit i jako polevu na zmrzlinu, do jogurtů nebo jako součást pudinků.

Jak vyrábíme

U všech námi vyráběných produktů se za jejich kvalitou a výjimečnou ovocnou chutí skrývá poctivost ruční výroby, která dodržuje tradice původních receptur.

Naše technologie výroby využívá znalosti našich předků pro uchovávání ovoce bez použití chemických prostředků, vše na základě přírodních postupů.

Při zachování původních hodnot jsme téměř zapomenutou recepturu upravili dle moderních požadavků na výrobu a celou technologii výroby přihlásili na úřad průmyslového vlastnictví, na základě čehož byl tímto úřadem vydán dokument potvrzující jedinečnost našeho výrobního postupu, tzv.“ užitný vzor“ .

Skutečně originální , u nás vyráběný Pečený čaj se vždy obejde bez přídavků nepřirozených aromat či barviv , za to je však plný velkých kousků ovoce s nádechem speciálně vybraného koření.

Díky naší receptuře ovoce karamelizuje a uchovává tak samo sebe v té nejlepší formě bez použití „éček“ a konzervantů. Všechny výrobky z naší produkce tak splňují zásady zdravého životního stylu.

Jelikož je tato ojedinělá receptura základem pro naprostou většinu ostatních, námi vyráběných produktů, můžete mít i díky tomu jistotu nezaměnitelné kvality a vynikající chuti, kterou podtrhuje ruční výroba a letitá zkušenost našich pracovníků ve výrobě.

Chceme vám, svým zákazníkům nabídnout tu nejvyšší možnou kvalitu, a proto klademe důraz na pečlivý výběr svých dodavatelů a používaných surovin.

 

Pečenáda Pečený čaj Ořechová pochoutka Ledové ovoce
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).